Loading...

Fashion Show

Letošní ročník akce Město lidem / lidé městu doslova „prochcala“ 😀 🙁 nicméně na atmosféru celé události to nemělo až tak veliký dopad. Ulice byli, i tak narvané k prasknutí a tato dvou a půlhodinová fashion show, která probíhala v sobotu v Krajinské ulici, sklidila nemalý úspěch. Já jakožto fotograf zajímavých eventů, údajně s osobitým rukopisem a kvalitou, jsem byl přizván, abych celou show nafotil.. . souhlasil jsem, a i když při práci nemáte čas, ani možnost sledovat akci jako obyčejný pozorovatel, protože v hlavě řešíte naprosto jiné věci. Tak musím podotknout, že tuto událost jsem si užil. Bonusem a překvapením celé show bylo nečekané vystoupení baletky z Jihočeského divadla jakožto modelky šatů, byl jsem šokován! Chvíli jsem jen tak koukal než abych fotil 😉 psst.. .
Nyní už tedy žádný spěch, v klidu si sedněte a prohlédněte jen pár, mnou vybraných, momentů z celé akce. Doufám, že se Vám budou fotky vícnež líbit.
Všechny fotky a mnohem víc ke stažení ZDE Jinak budu vděčný za vstřícnost v podobě označování a tagování @jannvkcom
Jednoduše nejsem moc na formality a nerad řeším autorský zákon 😉 děkuji.. .
PS: Fotky mám i v mnohem větší kvalitě i k tisku, případní zájemci neváhejte si o ně napsat, či se ozvat na další spolupráci.

Hezký den a příjemné zhlédnutí toho co vidí svět oko mé 😀 😉
JANNVKCOM