Loading...

Ferrero Rocher

Vánoce v létě.. . Tak probíhalo natáčení televizní reklamy pro Ferrero v Českých Budějovicích. Lidé si říkají: ono něco na tom našem specifickém náměstí asi bude, když se vydali až k nám“. Inu není to úplně až tak pravda 🙂 , náměstí sice máme výjimečné a krásné. Ale když firma jako Ferrero, a nebo jakákoliv takto prestižní, natáčí TV reklamu, musí kolem toho být velký humbuk, musí se v tom jednoduše utopit sousta peněz a musí to vypadat.. . Mohli si kulisy vyrobit v Itálii, nebo třeba i ve Francii. Mohli to udělat téměř stejně u nich. Ale už i jen ten samotný fakt, že to jeli natáčet až k nám, tomu zvedá hodnotu 😉 Že se to dá udělat za polovic, i měně, nepřipadá v úvahu. Tak to zkrátka chodí a veliký humbuk kolem je potřeba.
Velká firma = Velká show!

Nyní už jen pár backstage momentů z prvního natáčecího dne.. . nutno uznat, že jsou to kluci šikovný! A já také, jakožto zpracovatel interní retrospektivy.

PS: Ta poslední samochvála byla sranda 😀 , neberte to tak vážně. Nicméně, snad to mé focení a pohled na svět má hloubku? Proto prosím hlasuj dnes na mém stories na Instagramu @jannvkcom, a popřípadě dej follow 🙂

Interní shooting
Záležitost pro někoho možná zbytečná, ale nejen že každá větší firma musí vykazovat zpětně, jak to celé probíhalo.. . Ať už šlo o film, reklamu, veletrh, galavečer, apod. Tak pokud jsou snímky udělány nejen jako dokumentace, ale i v dalším uměleckém duchu? Tak, ta firma zároveň získává další reklamní média k propagaci! Jak kvalitně a mega věci vlastně dělají. Jak a Co se kde dělo. No a tím další a další interakce s stávajícími i budoucími zákazníky. Jsou stále aktivní.. .
A proto, chcete-li lépe nafotit firemní nejen reklamu, ale i třeba takovouhle backstage,
jsem tu info@jannvk.com 😉