Loading...

High Jump 2018

CZECH HIGH JUMP 2018 k tomu není asi moc co dodávat 😉
ADRENALINE, SPORTS, MUSIC, LOVE, FRIENDS, FAMILY.. .

Letos, a standardně jako vždy, byl High Jump doslova nabitej.. . Čekali by jste, že za tyhle dva dny, lidé jen poslouchali miliony DJ’s, koupali se ve vodě a občas koukli na „nějakou“ tu exhibici, ale na HJ toho zažiješ mnohem víc! Můžeš zkouknout exhibice profesionálních cliff diverů světa, splash diverů, ale také top záležitost kterou je flyboardig, freestyle BMX, parkour a mnoho jiného.. . Je to zkrátka něco víc než jen chill-out. Festival to není, ale něčím se mu podobá. Prosté sportovní závody to také nejsou, je to víc, chalange, hype, skill a to s notnou dávkou adrenalinu. A obyčejná víkendová koupačka v lomu to také není, vzhledem k koncentraci krásných slečen v plavkách. Je to zkrátka High Jump! Už teď sem zvědavý na další rok, nejen že se těším na kopice známých.. .skokanů, riderů a jiných adrenalinových existencí 😉 konec konců příští rok se bude konat 20. ročník, a tak doufám, že pozvou jako dříve třeba Líbu (Libora Podmola), nebo Martina Šonku.

PS: Závěrem, lidičky prosím nedrogujte víc než je zdrávo.. .mějte to pod kontrolou a nebuďte agresivní dementi, ať zbytečně nekazíte jak dojem na celou tuhle akci, ale ani atmošku všem ostaním, je to horší a horší.. . „serou“ se jen ti co nic neumí, neuměli a nikdy nic asi tímhle tempem umět nebudou.

Nyní už pomalu s citem pro fotku 😉 tohle všechno proSCROLLuj, nech se vtáhnout do atmosféry.. .a nikam nechvátej.
Příští rok čůůůs!

FOTO: Co se týče fotek, kdo mě zná ví, že si potrpím na kvalitu a tak některé fotky jsou obřích velikostí, aktuálně něco kolem 400MPx, hodné tisku na plátno klidně o rozměru 6m x 4m i více! CHCEŠ NAFOTIT TAKY? Ať už reklamu, event a nebo jen sebe, klidně napiš – domluvíme se 😉